مبلمان بهارنارنج ، با تاکید بر احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است برای خرید و پیگری سفارشات اطلاعاتی را از کاربران دریافت می کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد .
اطلاعاتی که ما از شما عزیزان گردآوری میکنیم،شامل:
نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
تاریخ تولد
اطلاعات تماس
آدرس
اطلاعاتی مانند نظر سنجی و نظرات شما برای محصولات و مقالات
ما از این اطلاعات برای شناخت نیازهای شما و ارائه پیشنهادهای بهتر به شما استفاده می کنیم.
به طور مثال:
ایجاد بانک اطلاعاتی
استفاده از اطلاعات برای بهبود محصولات و ارائه خدمات پس از فروش بهتر
اطلاع رسانی محصولات جدید، پیشنهادات ویژه و جشنواره ها در قالب ایمیل ، پیامک و …

باید تاکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سواستفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند.
سئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق‌الذکر توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده وکاربر حق هر گونه ادعا علیه مبلمان بهارنارنج را از خود سلب می‌کند. مبلمان بهارنارنج هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای مبلمان بهارنارنج وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت ضمنا حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند